O nas

Podkarpackie Centrum Materiałów Budowlanych Sp.z.o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Baczyńskiego 9a jest firmą handlową oferującą pełny asortyment materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych i grzewczych.

PCMB jest akcjonariuszem grupy Polskie Składy Budowlane S.A – największej sieci hurtowni materiałów budowlanych w Polsce, dzięki czemu może proponować swoim Klientom najlepsze ceny na rynku. Ponadto oferuje możliwość udziału w licznych akcjach promocyjnych organizowanych zarówno przez samą firmę PCMB, jak i Grupę PSB, których jest uczestnikiem.

W ciągu stosunkowo krótkiego okresu czasu działalności PCMB rozwinęło współpracę z najprężniej działającymi firmami wykonawczymi i handlowymi województwa podkarpackiego.

Na terenie PCMB znajduje się ponad 40 składów fabrycznych wiodących producentów branży budowlanej, wykończeniowej, instalacyjnej i grzewczej, dzięki czemu oferta Podkarpackiego Centrum Materiałów Budowlanych jest szeroka i konkurencyjna cenowo.

Podkarpackie Centrum Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.  znalazło się wśród laureatów 21 edycji rankingu "Gazele Biznesu 2020", w gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Galeria zdjęć
20190402_124229-1.jpg
EKSPOZYCJA
EKSPOZYCJA.jpg
Plac składowy
Plac składowy
STREFA KLIENTA
DZIAŁ SPRZEDAŻY
Ekspozycja
Gazele_2020_RGB.jpg